سالن کنسرت هالیچ کنگرس سنتر

مرکز کنگره هالیچ با میزبانی از انواع سازمان ها در طیف گسترده ای از کنگره ها و نشست های بین المللی گرفته تا نمایشگاه ها و نمایشگاه ها، از کوکتل ها، شام های جشن و مراسم عروسی تا نمایش های سینمایی، رویدادهای فرهنگی و هنری، یک ماموریت مهم برای شهر ما انجام می دهد.

مرکز کنگره هالیچ، یک شرکت خصوصی متعلق به شهرداری کلانشهر استانبول، درهای خود را به روی بخش جلسات ملی و بین المللی در سال 2009 با پنجمین مجمع جهانی آب گشود. استانبول، سریع‌ترین و محبوب‌ترین مقصد بخش کنگره، نشست و رویداد در سال‌های اخیر، میزبان سازمان‌هایی است که ارزش برند خود را دارند.

مرکز کنگره هالیچ، تنها مرکز کنگره در ساحل استانبول، با معماری منحصر به فرد، گالری‌های وسیع و سرسراهایی که به سمت ساحل باز می‌شوند و همگی نور روز را دریافت می‌کنند، زیبایی‌شناسی، انعطاف‌پذیری و رنگ را به سازمان‌ها اضافه می‌کند. این کشور با میزبانی از انواع سازمان ها در طیف گسترده ای از کنگره ها و نشست های بین المللی گرفته تا نمایشگاه ها و نمایشگاه ها، از کوکتل، شام جشن و مراسم عروسی گرفته تا نمایش فیلم، رویدادهای فرهنگی و هنری، یک ماموریت مهم برای شهر ما انجام می دهد.

مرکز کنگره هالیچ در زمینی به مساحت 102000 مترمربع و با مساحت باز 16000 مترمربع، شامل 5 سالن نمایش پیشرفته با ظرفیت های بین 219 تا 3004 نفر می باشد. فضاهای سرسرا و گالری که به یکدیگر متصل هستند و مجموعاً 9172 متر مربع است. از 23 سالن چند منظوره با ظرفیت 50 تا 850 نفر تشکیل شده است.

حساسیت نشان داده شده به خدمات و کیفیت خدمات، زیرساخت های فنی مجهز به جدیدترین محصولات فناوری، تیم مجرب و متخصص در رویدادها، ظرفیت میزبانی بیش از یک رویداد به طور همزمان با ساحل و مناطق فعالیت در فضای باز از جمله دلایلی است که مهمانان Haliç را ترجیح می دهند. مرکز کنگره.

Venue Detail

Google Maps