ساپانجا کجاست؟

ساپانجا کجاست؟ شرق ساپانجا، شهر ساکاریا است و جنوب ساپانجا چشمه بسیار زیبایی به همین نام قرار دارد. علاوه بر چشمه، جنوب ساپانجا کوه‌های سامانلی است و غرب آن هم شهر کوجاایلی که طبیعت زیبای آن تماشایی است. ساپانجا یکی از شهرستان های بسیار کوچک ساکاریا محسوب می‌شود و جمعیت کمی هم دارد.  ساپانجا مقصد اول گردشگران در سفر به ترکیه نیست اما اگر با ساپانجا آشنا باشید مقصد بکری برای تجربه آرامش در طبیعت است. ساپانجا در استانبول است و بهترین راه رسیدن به آن استفاده از ماشین است اما اگر تمایل داشته باشید می‌توانید از قطاری که از آداپازی عبور می‌کند، هم استفاده کنید.  در سفر به استانبول می‌توانید به سادگی ساپانجا را از نزدیک ببینید. در روستای ساپانجا خبری از هیاهوی شهر، آن هم شهری مانند استانبول نیست. طبیعت بکر روستای ساپانجا شما را شیفته  خود خواهد کرد.

شهر توریستی ساپانجا از نمای دور

ساپانجا کجاست؟

هر چند ساپانجا مقصد اول گردشگران نیست اما تماشای ساپانجا در سفر به استانبول می‌تواند سفرتان را جذاب‌تر و به یادماندنی‌تر ­‌کند. استانبول پایتخت گردشگری ترکیه به پر بودن خیابان­‌هایش از گردشگران معروف است. می‌­توان از هیاهوی تنگه بسفر، ایاصوفیه و بازار استانبول گذشت و به یک مکان دنج، آرام و زیبا رسید. نام این محل، روستای ساپانجا ترکیه است.

اما ساپانجا کجاست؟ ساپانجا کم کم دارد لقب نگین شهرهای ترکیه را از آن خود می­‌کند. ساپانجا در شرق شهر استانبول واقع شده است. ساپانجا شهری از شهرستان ساکارایا است و البته مهم‌ترین شهر این منطقه است. البته ساپانجا بیشتر از آنکه شهر باشد یک روستای تماشایی است.

ساپانجا ترکیه به طبیعت بکرش شهره است. هر چند ساپانجا شهرت استانبول را ندارد، اما کم­‌کم در حال تبدیل شدن به مقصدی آشنا برای گردشگران است. به گونه‌­ای که هم اکنون، در طول سال 3 برابر جمعیت خود یعنی حدود 120000 نفر از این شهر بازدید می­‌کنند و آرامش را با مناظر دیدنی این شهر تعبیر می­‌کنند.

جزئیات محل برگزاری

#
0123 456 789
0223 466 688
1 Beekman St, New York, NY 10038, USA

نقشه های گوگل

ساعات کاری

08:00 - 18:30
09:00 - 16:30
Closed